Získejte slevu

Neodcházejte! Tato nabídka je omezená.
Použijte slevový kupón a získejte slevu 100Kč.
Kód: SLEVA100

Tento slevový kód můžete zadat i v na detailu nákupního košíku či při dokončování objednávky).
PODMÍNKY ZDE.

O Eonboom

 Společnost EONBOOM Electronics Limited byla založena v roce 2005, celý projekt investovala spol. GuangzhouLianMing Electronics Co., Ltd., která má zkušenosti s výrobou v oblasti CCTV produktů v rozvojových zemích. Díky tomu se společnosto dostala do vysoké povědomosti firem a díky dobré pověsti která se odvíjela od vysokého poměru cena/výkon si zboží značky EONBOOM dělalo reklamu samo.

 

V současné době si spol. EONBOOM Electronics Limited řídí jak vývoj produktů tak i samotnou produkci zboží v oblasti CCTV a DVR. Společnost poskytuje celou škálu technologických řešení.

Společnost EONBOOM navázala spolupráci s velice významným výrobci obrazových čipů značek Sony, Sharp a Panasonic . Tím získala vynikající komponenty pro svou inovaci produktů v oblasti CCD čipových sad a DVR čipové sad.

V současnostni má továrna rozlohu 14000 metrů čtverečních a více než 400 pracovníků. Celkem 6 nových SMT osazovacích automatů, 14 automatů na CCTV kamery a 4 linky pro DVR. Kvalita produktů je průběžně testována a je tak zaručeno dokonalé zpracování, testování a životnost produktů. Výrobní procesy díky vysoké kvalitě splňují ISO9001 & ISO4001 certifikáty.